Wymiary:

Szerokość 2.1 cm.
Długość 244 cm.
Wysokość 2.1 cm.
 

Materiał: Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo
Właściwości : Odporne na wilgoć i uderzenia
 

Sztukateria Creativa 

Sztukateria jest niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów aranżacyjnych zdobiących nasze mieszkania i domy. Przy wybieraniu listew przypodłogowych należy zwrócić uwagę na walory estetyczne, jak również praktyczne. Dlatego wybierając uniwersalne listwy Creativa mamy pewność, że kupujemy produkt o wysokiej jakości, estetyce i funkcjonalności. 

Dlaczego warto kupić listwę przypodłogową Creativa LPC-01?


Zaczynając od początku – Listwa Creativa LPC-01 wykonana jest materiałów najwyższej jakości, które zapewniają wiele lat trwałości i odporności na uszkodzenia. Ponadto już od pierwszego wejrzenia listwa ta zachwyca niezwykłą estetyką i precyzją wykonania. Ponadczasowa elegancja, którą sobą prezentują sprawia, że idealnie pasują zarówno do klasycznych pomieszczeń, jak i tych nowoczesnych. 

Zaaranżuj według własnego gustu.


Listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 jest gotowa do malowania. Dlatego każdy klient ma możliwość aranżacji swojego pomieszczenia wg. własnych upodobań kolorystycznych. 

Praktyczność i prostota montażu listwy przypodłogowej 


Listwa przypodłogowa Creativa LPC-01 jest bardzo łatwa w montażu i może służyć również jako element maskujący, przy niedoróbkach remontowo – budowlanych wykonanych przez innych. Nierówne ściany, ostre kąty czy uszkodzenia ścian, dzięki listwie przestaną być problemem dla użytkowników, czyniąc pomieszczenie piękniejszym i bezpieczniejszym. 

Dostawa i transport.

Decydując się na zakup listwy przypodłogowej w sklepie Rzecz Gustu możesz być pewien jej najwyższej jakości, szybkiej i sprawnej dostawy oraz pomocy od eksperta ze sklepu. 
 

Studio dekoracji Rzecz Gustu jest własnością firmy HENSFORT, która od piętnastu lat zajmuje się między innymi dystrybucją ekskluzywnych produktów włoskich marek Bovelacci oraz San Marco. W swojej ofercie posiadamy równiez bogatą ofertę produktów sztukateryjnych sygnowanych marką Orac oraz Creativa. Całość oferty dopełniają wysokiej jakości farby ścienne oraz belki rustykalne. Dzięki współpracy z najlepszymi polskimi architektami, sztukę aranżacji wnętrz i dobór odpowiednich materiałów doprowadziliśmy do perfekcji. Opiekunem i główną architektką Rzeczy Gustu jest Pani Joanna Pichur, absolwentka architektury Politechniki Krakowskiej, projektantka wnętrz i restauratorka, której lokale zachwycają nie tylko smakiem, ale również niezwykłym wystrojem i atmosferą. Wraz z rozszerzaniem asortymentu nasze produkty trafiały do domów w całej Europie. Mamy nadzieję, że nasz nowoczesny sklep internetowy zaspokoi Państwa potrzeby w zakresie aranżowania domów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-01

Creativa

Wymiary: Szerokość 2.1 cm. Długość 244 cm. Wysokość 2.1 cm.   Materiał: Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo Właściwości : Odporne na wilgoć i uderzenia   Sztukateria Creativa 
33,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 33,00
Zapytaj o produkt zapytaj

Dostawa od: 35 zł

Inne produkty z tej kategorii

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-19M-LE
122,00 zł
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-19M-LE
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX182F
190,00 zł
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX182F
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-18
76,00 zł
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-18
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX187
49,00 zł
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX187
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-22F
234,00 zł
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-22F
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-35
146,00 zł
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-35
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX157F
138,00 zł
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX157F
Listwa przypodłogowa Creativa PRO-102
100,00 zł
Listwa przypodłogowa Creativa PRO-102
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX137F
233,00 zł
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX137F
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-06a
78,00 zł
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-06a
poprzedni
poprzedni