Listwa sufitowa Bovelacci 765

Wymiary: Długość 200 cm, Przekrój 70 x 70 mm
Materiał: Styropian ekstrudowany

Listwy sufitowe Bovelacci – Gustowne i ponadczasowe.


Listwy sufitowe Bovelacci cechuje przede wszystkim ponadczasowa elegancja, gustowne wykończenia i najwyższej jakości materiał. Już od samego procesu produkcji listwy sufitowe Bovelacci wykonywane są z najwyższą precyzją i z zachowaniem stylu, który od dekad sprawia, że firma jest jednym z liderów na rynku sztukaterii. Listwy sufitowe Bovelacci w ofercie sklepu Rzecz Gustu to doskonały wybór zarówno dla pomieszczeń klasycznych, jak i nowoczesnych. 

O firmie Bovelacci 


Sztukateria firmy Bovelacci to połączenie doskonałej jakości i ponadczasowej elegancji odmieniającej wnętrza mieszkań i domów. Dzięki szerokiej gamie materiałów i modeli, od ponad 50 lat firma zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Doskonała jakość materiału sprawia że wizualna koncepcja sprawdza się zarówno w nowoczesnej sztukaterii, jak i tej klasycznej lub rustykalnej.  Dzięki pierwszorzędnym komponentom i ekskluzywnemu wzornictwu dekoracje Bovelacci sprawiają, że każde pomieszczenie jest tak wyjątkowe. Sztukaterie Bovelacci  zastosowano w najbardziej wyszukanych budynkach na świecie: hotelach, willach czy luksusowych apartamentach.

Czym jest sztukateria?

Sztukaterie to gipsowe elementy dekoracyjne, mocowane do ścian i sufitów, które w niezwykle gustowny sposób odmieniają wygląd naszego domu czy mieszkania. Bogata oferta wzorów sprawia, że możemy dobrać sztukaterię zarówno do klasycznego wnętrza jak i nowoczesnego. Przekonaj się o pięknie precyzji i ponadczasowej elegancji sztukaterii. 

Studio dekoracji Rzecz Gustu

Studio dekoracji Rzecz Gustu jest własnością firmy HENSFORT, która od piętnastu lat zajmuje się między innymi dystrybucją ekskluzywnych produktów włoskich marek Bovelacci oraz San Marco. W swojej ofercie posiadamy równiez bogatą ofertę produktów sztukateryjnych sygnowanych marką Orac oraz Creativa. Całość oferty dopełniają wysokiej jakości farby ścienne oraz belki rustykalne. 

Dzięki współpracy z najlepszymi polskimi architektami, sztukę aranżacji wnętrz i dobór odpowiednich materiałów doprowadziliśmy do perfekcji. Opiekunem i główną architektką Rzeczy Gustu jest Pani Joanna Pichur, absolwentka architektury Politechniki Krakowskiej, projektantka wnętrz i restauratorka, której lokale zachwycają nie tylko smakiem, ale również niezwykłym wystrojem i atmosferą. 

Wraz z rozszerzaniem asortymentu nasze produkty trafiały do domów w całej Europie. Mamy nadzieję, że nasz nowoczesny sklep internetowy zaspokoi Państwa potrzeby w zakresie aranżowania domów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Listwa sufitowa Bovelacci 765

Bovelacci

Listwa sufitowa Bovelacci 765 Wymiary: Długość 200 cm, Przekrój 70 x 70 mm Materiał: Styropian ekstrudowany Listwy sufitowe Bovelacci – Gustowne i ponadczasowe. Listwy sufitowe Bovelacci cechuje przede wszystkim
23,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 23,00
Zapytaj o produkt zapytaj

Dostawa od: 35 zł

Inne produkty z tej kategorii

Listwa sufitowa Bovelacci 770
12,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci 770
Listwa sufitowa Bovelacci R1L
23,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci R1L
Listwa sufitowa Bovelacci C6L
15,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci C6L
Listwa sufitowa Bovelacci C1L
50,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci C1L
Listwa sufitowa Bovelacci P3L
66,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci P3L
Listwa sufitowa Bovelacci 767
36,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci 767
Listwa sufitowa Bovelacci 761
22,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci 761
Listwa sufitowa Bovelacci 835
8,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci 835
Listwa sufitowa Bovelacci 764
53,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci 764
Listwa sufitowa Bovelacci 741
6,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci 741
poprzedni
poprzedni