Listwa sufitowa Bovelacci 735

Wymiary: Długość 200 cm, Przekrój 35 x 35 mm
Materiał: Styropian ekstrudowany

Listwy sufitowe Bovelacci – Gustowne i ponadczasowe.


Listwy sufitowe Bovelacci cechuje przede wszystkim ponadczasowa elegancja, gustowne wykończenia i najwyższej jakości materiał. Już od samego procesu produkcji listwy sufitowe Bovelacci wykonywane są z najwyższą precyzją i z zachowaniem stylu, który od dekad sprawia, że firma jest jednym z liderów na rynku sztukaterii. Listwy sufitowe Bovelacci w ofercie sklepu Rzecz Gustu to doskonały wybór zarówno dla pomieszczeń klasycznych, jak i nowoczesnych. 

O firmie Bovelacci 


Sztukateria firmy Bovelacci to połączenie doskonałej jakości i ponadczasowej elegancji odmieniającej wnętrza mieszkań i domów. Dzięki szerokiej gamie materiałów i modeli, od ponad 50 lat firma zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Doskonała jakość materiału sprawia że wizualna koncepcja sprawdza się zarówno w nowoczesnej sztukaterii, jak i tej klasycznej lub rustykalnej.  Dzięki pierwszorzędnym komponentom i ekskluzywnemu wzornictwu dekoracje Bovelacci sprawiają, że każde pomieszczenie jest tak wyjątkowe. Sztukaterie Bovelacci  zastosowano w najbardziej wyszukanych budynkach na świecie: hotelach, willach czy luksusowych apartamentach.

Czym jest sztukateria?

Sztukaterie to gipsowe elementy dekoracyjne, mocowane do ścian i sufitów, które w niezwykle gustowny sposób odmieniają wygląd naszego domu czy mieszkania. Bogata oferta wzorów sprawia, że możemy dobrać sztukaterię zarówno do klasycznego wnętrza jak i nowoczesnego. Przekonaj się o pięknie precyzji i ponadczasowej elegancji sztukaterii. 

Studio dekoracji Rzecz Gustu

Studio dekoracji Rzecz Gustu jest własnością firmy HENSFORT, która od piętnastu lat zajmuje się między innymi dystrybucją ekskluzywnych produktów włoskich marek Bovelacci oraz San Marco. W swojej ofercie posiadamy równiez bogatą ofertę produktów sztukateryjnych sygnowanych marką Orac oraz Creativa. Całość oferty dopełniają wysokiej jakości farby ścienne oraz belki rustykalne. 

Dzięki współpracy z najlepszymi polskimi architektami, sztukę aranżacji wnętrz i dobór odpowiednich materiałów doprowadziliśmy do perfekcji. Opiekunem i główną architektką Rzeczy Gustu jest Pani Joanna Pichur, absolwentka architektury Politechniki Krakowskiej, projektantka wnętrz i restauratorka, której lokale zachwycają nie tylko smakiem, ale również niezwykłym wystrojem i atmosferą. 

Wraz z rozszerzaniem asortymentu nasze produkty trafiały do domów w całej Europie. Mamy nadzieję, że nasz nowoczesny sklep internetowy zaspokoi Państwa potrzeby w zakresie aranżowania domów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Listwa sufitowa Bovelacci 735

Bovelacci

Listwa sufitowa Bovelacci 735 Wymiary: Długość 200 cm, Przekrój 35 x 35 mm Materiał: Styropian ekstrudowany Listwy sufitowe Bovelacci – Gustowne i ponadczasowe. Listwy sufitowe Bovelacci cechuje przede wszystkim
9,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 9,00
Zapytaj o produkt zapytaj

Dostawa od: 35 zł

Inne produkty z tej kategorii

Listwa sufitowa Bovelacci C2L
24,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci C2L
Listwa sufitowa Bovelacci 785
29,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci 785
Listwa sufitowa Bovelacci W0L
16,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci W0L
Listwa sufitowa Bovelacci W3L
12,50 zł
Listwa sufitowa Bovelacci W3L
Listwa sufitowa Bovelacci C5L
67,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci C5L
Listwa sufitowa Bovelacci 835
8,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci 835
Listwa sufitowa Bovelacci F7L
145,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci F7L
Listwa sufitowa Bovelacci Z6L
86,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci Z6L
Listwa sufitowa Bovelacci 705
9,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci 705
Listwa sufitowa Bovelacci 744
7,00 zł
Listwa sufitowa Bovelacci 744
poprzedni
poprzedni