Wymiary:
Szerokość 1.5 cm
Długość 244 cm
Wysokość 11 cm
Materiał: Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo

 

Sztukateria Creativa 

Sztukateria jest niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów aranżacyjnych zdobiących nasze mieszkania i domy. Przy wybieraniu listew przypodłogowych należy zwrócić uwagę na walory estetyczne, jak również praktyczne. Dlatego wybierając uniwersalne listwy Creativa mamy pewność, że kupujemy produkt o wysokiej jakości, estetyce i funkcjonalności. 

Dlaczego warto kupić listwę przypodłogową Creativa LPC-10M?


Zaczynając od początku – Listwa Creativa LPC-10M wykonana jest materiałów najwyższej jakości, które zapewniają wiele lat trwałości i odporności na uszkodzenia. Ponadto już od pierwszego wejrzenia listwa ta zachwyca niezwykłą estetyką i precyzją wykonania. Ponadczasowa elegancja, którą sobą prezentują sprawia, że idealnie pasują zarówno do klasycznych pomieszczeń, jak i tych nowoczesnych. 

Zaaranżuj według własnego gustu.


Listwa przypodłogowa Creativa LPC-10M jest gotowa do malowania. Dlatego każdy klient ma możliwość aranżacji swojego pomieszczenia wg. własnych upodobań kolorystycznych. 

Praktyczność i prostota montażu listwy przypodłogowej 


Listwa przypodłogowa Creativa LPC-10M jest bardzo łatwa w montażu i może służyć również jako element maskujący, przy niedoróbkach remontowo – budowlanych wykonanych przez innych. Nierówne ściany, ostre kąty czy uszkodzenia ścian, dzięki listwie przestaną być problemem dla użytkowników, czyniąc pomieszczenie piękniejszym i bezpieczniejszym. 

Dostawa i transport.

Decydując się na zakup listwy przypodłogowej w sklepie Rzecz Gustu możesz być pewien jej najwyższej jakości, szybkiej i sprawnej dostawy oraz pomocy od eksperta ze sklepu. 
 

Studio dekoracji Rzecz Gustu jest własnością firmy HENSFORT, która od piętnastu lat zajmuje się między innymi dystrybucją ekskluzywnych produktów włoskich marek Bovelacci oraz San Marco. W swojej ofercie posiadamy równiez bogatą ofertę produktów sztukateryjnych sygnowanych marką Orac oraz Creativa. Całość oferty dopełniają wysokiej jakości farby ścienne oraz belki rustykalne. Dzięki współpracy z najlepszymi polskimi architektami, sztukę aranżacji wnętrz i dobór odpowiednich materiałów doprowadziliśmy do perfekcji. Opiekunem i główną architektką Rzeczy Gustu jest Pani Joanna Pichur, absolwentka architektury Politechniki Krakowskiej, projektantka wnętrz i restauratorka, której lokale zachwycają nie tylko smakiem, ale również niezwykłym wystrojem i atmosferą. Wraz z rozszerzaniem asortymentu nasze produkty trafiały do domów w całej Europie. Mamy nadzieję, że nasz nowoczesny sklep internetowy zaspokoi Państwa potrzeby w zakresie aranżowania domów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-10M

Creativa

Wymiary: Szerokość 1.5 cm Długość 244 cm Wysokość 11 cm Materiał: Polistyren ekstrudowany - twarde tworzywo   Sztukateria Creativa  Sztukateria jest niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów
124,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 124,00
Zapytaj o produkt zapytaj

Dostawa od: 35 zł

Inne produkty z tej kategorii

Listwa przypodłogowa Creativa LPC-11a
92,00 zł
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-11a
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-23M
78,00 zł
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-23M
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-34F
323,00 zł
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-34F
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX193
189,00 zł
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX193
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-19
77,00 zł
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-19
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX191
175,00 zł
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX191
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163F
293,00 zł
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX163F
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-29LE
110,00 zł
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-29LE
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194
23,00 zł
Listwa przypodłogowa Orac Decor SX194
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-12
24,00 zł
Listwa przypodłogowa Creativa LPC-12
poprzedni
poprzedni